Studio

NABÍZÍM SLUŽBY VE ZPRACOVÁNÍ ZVUKU VAŠÍ KAPELY.

BOUDA je nahrávací a masteringové studio kotvící v srdci Hamburku (asi 5 hod. jízdy z Prahy). Studio se nachází na palubě námořní lodi MS Stubnitz, která již od roku 1994 funguje jako unikátní kulturní prostor se třemi koncertními sály, klubem a galerií. Studio je zároveň malou kytarovou laboratoří, kde se můžete setkat s řadou zásadních i raritních zesilovačů, kytarových “krabiček” a samozřejmě kytar samotných, které po dohodě můžete pro své nahrávání využít.

Nahrává se buď ve zvukově vyvážených prostorách studia nebo v atraktivním prostředí velikých koncertních sálů přímo na lodi. Vše se odvíjí od vašich zvukových požadavků, žánru nebo obsazení kapely. Studio je vybaveno arzenálem špičkových mikrofonů a high-end záznamovou technikou pro pořízení nejvěrnějších nahrávek vaší hudby v té nejvyšší možné kvalitě.

Pokud již materiál nahraný máte a zajímáte se pouze o mix/mastering, vše většinou probíhá online formou. Tzn. vy pošlete syrové, nekomprimované nahrávky po jednotlivých stopách (v případě masteringu stereo výstup(y) z mixu) a já vám zpět pošlu již hotové skladby dle vašich požadavků v CD kvalitě či jiném vámi zvoleném formátu.

Chcete-li vaše natáčení obohatit roadtripem, poznat Hamburk, jedno z nejúžasnějších měst Evropy, a život námořníků na vlastní kůži, nabízím zajímavou možnost. Loď se nehoupe, špatně vám tak bude maximálně z večerního tmelení souboru. K plně vybavenému studiu může být na palubě lodi zajištěn také nocleh a strava.

SLUŽBY

O MNĚ